Home

arapski bacati prašinu u oči federacija košarka četvrtine višak budalast Migracija

Španci idu kući: Poznati su parovi četvrtine finala Mundobasketa! -  SportSport.ba
Španci idu kući: Poznati su parovi četvrtine finala Mundobasketa! - SportSport.ba

HT Premijer liga (11.kolo): Osječanima tri četvrtine, Goričanima pobjeda -  Hrvatski košarkaški savez
HT Premijer liga (11.kolo): Osječanima tri četvrtine, Goričanima pobjeda - Hrvatski košarkaški savez

KOŠARKA: Ribola se do posljednje četvrtine dobro nosila s premijerligašem

Furnir u Šibeniku izdržao tri četvrtine… | Košarkaški Savez Zagreba

U polufinalu Eurolige dogodila se četvrtina kakva nikad nije viđena u  vrhunskoj košarci - tportal
U polufinalu Eurolige dogodila se četvrtina kakva nikad nije viđena u vrhunskoj košarci - tportal

Košarka – Wikipedija

Cedevita Junior prelomila utakmicu sa Šibenkom krajem treće četvrtine -  Basketball.hr
Cedevita Junior prelomila utakmicu sa Šibenkom krajem treće četvrtine - Basketball.hr

PORAZ OD CIBONE U NEIZVJESNOJ ZAVRŠNICI - Košarkaški klub Dinamo

FOTO] Split fenomenalno ušao u utakmicu, nakon prve četvrtine imao je 21  koš prednosti, Cibona slavila nakon produžetka - tportal
FOTO] Split fenomenalno ušao u utakmicu, nakon prve četvrtine imao je 21 koš prednosti, Cibona slavila nakon produžetka - tportal

Stoja upisala četvrti poraz u nizu: Presudila završnica treće četvrtine -  Glas Istre
Stoja upisala četvrti poraz u nizu: Presudila završnica treće četvrtine - Glas Istre

Jedinstvena kadetska liga košarka: Izvrsna prva četvrtina kadeta Međimurja  protiv Bosca
Jedinstvena kadetska liga košarka: Izvrsna prva četvrtina kadeta Međimurja protiv Bosca

Trajanje košarkaške utakmice - koliko traje košarkaška utakmica? - Net.hr

Obradović će biti ljut zbog posljednje četvrtine - Partizan uspio savladati  Lyon-Villeurbanne - SportSport.ba
Obradović će biti ljut zbog posljednje četvrtine - Partizan uspio savladati Lyon-Villeurbanne - SportSport.ba

Slabe tri četvrtine i jedna dobra: Hrvatska do pobjede protiv Švicarske -  Sportnet
Slabe tri četvrtine i jedna dobra: Hrvatska do pobjede protiv Švicarske - Sportnet

Sportske novosti - Neizvjesnost je trajala dvije četvrtine: Cibona je  nadomak finala, Roko Prkačin najbolji
Sportske novosti - Neizvjesnost je trajala dvije četvrtine: Cibona je nadomak finala, Roko Prkačin najbolji

Košarka - pobjede najstarijih i najmlađih, poraz kadeta - OG Portal

Zadar pobijedio Split na Gripama i poveo u seriji za prvaka Hrvatske |  24sata
Zadar pobijedio Split na Gripama i poveo u seriji za prvaka Hrvatske | 24sata

Košarkaški Klub Ribola Kaštela - PRVA LIGA / HT PREMIJER LIGA 'KVARNER'  KRAJEM TREĆE ČETVRTINE SLOMIO OTPOR 'ZAGREBA' ; 'SPLIT' SERIJOM 17-0  OSIGURAO POBJEDU U ZABOKU, 'ZADAR' UVJERLJIV U GRADSKOM DERBIJU Košarkaši '
Košarkaški Klub Ribola Kaštela - PRVA LIGA / HT PREMIJER LIGA 'KVARNER' KRAJEM TREĆE ČETVRTINE SLOMIO OTPOR 'ZAGREBA' ; 'SPLIT' SERIJOM 17-0 OSIGURAO POBJEDU U ZABOKU, 'ZADAR' UVJERLJIV U GRADSKOM DERBIJU Košarkaši '

Cibona izdržala tri četvrtine, Partizan ipak uvjerljivo slavio - Sportnet

Tri četvrtine se tražili, četvrtu pregazili Splićane - Zadarski list

Slobodna Dalmacija - Košarkaši Splita poraženi su na gostovanju kod  Partizana, usprkos vrlo dobroj igri u prve dvije četvrtine
Slobodna Dalmacija - Košarkaši Splita poraženi su na gostovanju kod Partizana, usprkos vrlo dobroj igri u prve dvije četvrtine

Koliko traje košarkaška utakmica? - Žena.hr

Srbija srušila Kanadu i izborila finale svjetskog prvenstva u košarci -  Večernji.hr
Srbija srušila Kanadu i izborila finale svjetskog prvenstva u košarci - Večernji.hr

Bojan Bogdanović ubacio 18 koševa, a sve četiri trice postigao u prvih pet  minuta treće četvrtine - Večernji.hr
Bojan Bogdanović ubacio 18 koševa, a sve četiri trice postigao u prvih pet minuta treće četvrtine - Večernji.hr

KOŠARKA: Kaštelani prednost iz prve četvrtine zadržali do kraja