Članovi BK Omega ostvarili dvije pobjede u 4. kolu 1. Hrvatske boksačke lige

Šest novih medalja za JK “Vinkovci” | Novosti.hr

Taekwondo turnir - Gacka open - OsijekNews.hr - vijesti i događanja u  Osijeku
Taekwondo turnir - Gacka open - OsijekNews.hr - vijesti i događanja u Osijeku

Dubrovački - DUBROVAČKA DJEČICA BEZ GREŠKE Ragusa nadigrala  Dalmacijacement, te stigla na korak do završnog turnira ekipnog prvenstva  Hrvatske
Dubrovački - DUBROVAČKA DJEČICA BEZ GREŠKE Ragusa nadigrala Dalmacijacement, te stigla na korak do završnog turnira ekipnog prvenstva Hrvatske

Krajem siječnja održava se Klub očeva @ Dječji vrtić Opatija - PodUckun.net

Karate klub Ivanec: Bronca za Vuđana na Kupu Hrvatske za mlađe uzraste, te  za Brlečić na Sveučilišnom prvenstvu Hrvatske
Karate klub Ivanec: Bronca za Vuđana na Kupu Hrvatske za mlađe uzraste, te za Brlečić na Sveučilišnom prvenstvu Hrvatske

FOTO] Kuglači Graničara u prijateljskoj utakmici pobijedili križevačku  Elektru – Prigorski.hr
FOTO] Kuglači Graničara u prijateljskoj utakmici pobijedili križevačku Elektru – Prigorski.hr

Pojedinačno zlato i ekipno srebro za Gimnastički klub Sinj - Sinjska rera |  web portal Sinja i Cetinskog kraja
Pojedinačno zlato i ekipno srebro za Gimnastički klub Sinj - Sinjska rera | web portal Sinja i Cetinskog kraja

Maraton klub Hrvatski sokol u Banja Luci razmijenio iskustva i pokupio  lovorike — SIB.hr
Maraton klub Hrvatski sokol u Banja Luci razmijenio iskustva i pokupio lovorike — SIB.hr

WW Klub pub & bar, Ostrava - Restaurant reviews

Valentina Diković nova predsjednica Kluba mladih IDS-a Pule

Zadarski - Na državnom prvenstvu 267 natjecatelja: Članovi Kickboxing kluba  'Velebit' iz Benkovca osvojili tri tutule prvaka države!
Zadarski - Na državnom prvenstvu 267 natjecatelja: Članovi Kickboxing kluba 'Velebit' iz Benkovca osvojili tri tutule prvaka države!

Arhiva Oldtimer klub Rijeka - Novi list

aukcije.hr - METEOR.HRVATSKI ŠPORTSKI KLUB IZ ZAGREBA.ZNAČKA NA PAPUČU  PRIJE II WW.
aukcije.hr - METEOR.HRVATSKI ŠPORTSKI KLUB IZ ZAGREBA.ZNAČKA NA PAPUČU PRIJE II WW.

Karate klub ''Max'' Ivankovo osvojio 13 zlatnih, 8 srebrnih i 10 brončanih  odličja u Osijeku - VTV d.o.o.
Karate klub ''Max'' Ivankovo osvojio 13 zlatnih, 8 srebrnih i 10 brončanih odličja u Osijeku - VTV d.o.o.

Klub Prana prvi put organizirao državno seniorsko prvenstvo u taekwondou -  Trend.com.hr
Klub Prana prvi put organizirao državno seniorsko prvenstvo u taekwondou - Trend.com.hr